MESSIMÜÜK

Aktiivne lähenemine globaalsetel messidel

Kui teie ettevõte osaleb rahvusvahelistel messidel, on kriitilise tähtsusega mitte ainult olla kohal, vaid ka aktiivselt osaleda potentsiaalsete klientide otsimisel. Erinevalt tavapärasest lähenemisest, kus oodatakse “agressiivselt”, et külastajad teie boksi astuksid, rakendan mina proaktiivset müügitaktikat, et maksimeerida teie messil osalemise tulemuslikkust.
Investeerige aktiivsesse messimüüki ja vaadake, kuidas teie messil osalemise ROI märgatavalt kasvab. Üheskoos saame teie messikogemust revolutsioneerida ja saavutada märkimisväärseid tulemusi.

Minu teenus keskendub järgmistele elementidele:

Eesmärgipärane suhtlus

Kohe messile saabudes suhtlen ma aktiivselt külastajatega, et mõista nende vajadusi ja eesmärke. See võimaldab mul kiiresti tuvastada need, kes on kõige tõenäolisemalt huvitatud teie toodetest või teenustest.

Kohene toote/teenuse tutvustus

Kui näen, et külastaja vajadused ühtivad teie pakkumistega, tutvustan ma koheselt teie toodet või teenust ning suunan huvilise otse teie boksi. See meetod tagab, et suhtlen ainult kõige asjakohasemate ja väärtuslike kontaktidega.

Tõestatud tulemused

Minu lähenemise efektiivsust näitab selgelt varasem kogemus, nagu Cosmoprof 2024 mess Bolognas, kus suhtlesin 600 külastajaga ja sõlmisin enda kliendi heaks 150 reaalset koostöövõimalust. See tähendab, et iga neljas suhtlus viis tulemuseni, mis on märkimisväärselt kõrgem tõhusus võrreldes tavapärase messil viibimisega.

Birgitiga tutvusime Itaalia ilumessil Cosmoprof Worldwide Bologna 2024, kus ta oli Aesti skincare’i boksi “sisseviskaja”. Ma võin kindlalt öelda, et sellist tulemust on raske saavutada, milleks see naine võimeline on. Ta töötas kui perfektne (masin)suhtleja, kes selgitas paari sekundiga välja kas tegemist on väärtusliku kliendiga või siis tasub edasi minna. Tema strateegia ja tunnetus toimis klientide valiku puhul imeliselt- 3 päevaga suhelda ca 600 inimesega ja Aesti boksi saata 150 väga väärtuslikku kontakti üle terve maailma, kes olid Aesti turba toodetest huvitatud ja ka koostööst- on vägev saavutus! Birgiti kehakeel, tema naeratus ja hääletoon- need mõjusid klientidele. Tema tulemused ei jäänud märkamata ka teistele riikidele, kes soovisid Birgitiga teha koostööd ja teda kutsuti müüki tegema nii Brasiiliasse, Peruusse, Senegali, Albaaniasse jne. Ka meie kõrvalboksi konkurendid käisid Birgitiga rääkimas ja olid imestunud kuidas Eestil nii efektiivne müügimasin on kaasa võetud. Ümberkaudsed inimesed said Birgitist inspiratsiooni aga mina vat kõige rohkem! Vägev energia! Kaugele on näha, et suhtlemine on sinu anne! Edu!

Kaido Kubri

Isiksusetüüpide häkker, Eludisainer OÜ

Miks valida minu messimüügi teenus?

Kõrge konversioonimäär

Tõhusa suhtlemise ja sihipärase lähenemisega suurendan ma teie potentsiaalsete klientide arvu, mis toob kaasa kõrgema konversioonimäära.

Aja ja ressursside optimeerimine

Teie meeskond saab keskenduda boksis olemisele ja kvaliteetsete suhete loomisele, samal ajal kui mina toon teieni juba huvitatud kliendid.

Rahvusvaheline kogemus

Varasem töö erinevatel rahvusvahelistel messidel annab mulle oskuse kohaneda erinevate kultuuride ja turunõudmistega, tagades, et teie sõnum jõuab efektiivselt sihtrühmani.

Otsene majanduslik kasu: suurem klientide arv, suurem tulu

Messidel osalemine on investeering, mille eesmärk on tuua teie ettevõttesse reaalset tulu. Erinevus lahkumisel 3 potentsiaalse huvilisega või 150 potentsiaalse kliendiga võib tähendada märkimisväärset erinevust teie müügitulemustes. Minu töö eesmärk on optimeerida see investeering, tagades, et messi külastus ei ole lihtsalt esitlus, vaid tõhus müügivõimalus.

Keskmisest kõrgem kontaktide konversioonimäär messidel tähendab otseselt suuremat müügimahtu ja kasumit. Tegelen aktiivselt potentsiaalsete klientide otsimisega, mis võimaldab teil messilt lahkuda mitte ainult suure hulga kontaktidega, vaid ka tõeliste ärivõimalustega. Iga kontakt, mille messilt kaasa võtate, on samm lähemale järgmisele edukale müügitehingule.

Investeerides minu messimüügi teenusesse, ei investeeri te lihtsalt messil osalemisse – investeerite oma ettevõtte tulevikku ja kasvu.

HINNAPÄRING

Kui soovid rohkem infot, saada päringu vorm ja võtan sinuga ühendust!

7 + 13 =